Skuteczna promocja w Internecie to przede wszystkim rzetelna informacja oraz wyróżnienie się wśród olbrzymiej konkurencji.

Jak się wyróżnić?

Poniżej prezentujemy listę produktów reklamowych, które oferujemy Państwu poza bezpłatną prezentacją.

Pozycjonowanie w sorcie

Produkt pozwala na podniesienie pozycji prezentacji obiektu w głównym wyniku wyszukiwania dla miejscowości, w których jest on wyświetlany.
Produkt został tak przygotowany, aby nie trzeba było jednorazowo inwestować dużych pieniędzy i żeby można było nim łatwo zarządzać (np. wyłączyć pozycjonowanie kiedy mają Państwo pełne "obłożenie" obiektu gośćmi i włączyć wtedy, kiedy gości Państwo potrzebują).
Cena:
od 0,30 PLN dziennie.

Tekst reklamowy

Pozwala na wyróżnienie względem innych obiektów w sorcie w danej miejscowości. Produkt ma za zadanie przekazać użytkownikowi dodatkowe informacje na temat obiektu i zatrzymać uwagę użytkownika na Państwa wpisie.

Przykładowe teksty:
„W każdy weekend września 25% taniej”
„Położenie 100 metrów od morza”
„Zostały już tylko 2 wolne pokoje!”
„Pokoje z widokiem na morze”
itd.

Tekst reklamowy może być zmieniany w trybie on-line dowolną ilość razy w ciągu roku i może zawierać do 100 znaków.
Cena:
9 PLN za 1 miesiąc
lub
99 PLN za 12 miesięcy

Dodatkowe miejscowości

Jeśli uważają Państwo, że Państwa obiekt powinien być widoczny także w miejscowościach znajdujących się w pobliżu, ten produkt jest właśnie dla Was.
Dodanie dodatkowych miejscowości znacząco zwiększa szansę na znalezienie przez użytkownika właśnie Państwa obiektu.
Produkt wykupuje się na 12 miesięcy!
Cena:
może się od siebie różnić i jest uzależniona od atrakcyjności turystycznej danej miejscowości.

Pozycja gwarantowana

Umożliwia wyświetlanie obiektu nad wynikami wyszukiwania na pierwszej stronie w wykupionej miejscowości, w wykupionym miesiącu kalendarzowym. Dla jednej miejscowości są zawsze wyświetlane w trybie ciągłym (bez rotacji) tylko dwa obiekty noclegowe. Produkt wykupuje się na 1 miesiąc kalendarzowy. Istnieje możliwość wykupienia "Pozycji gwarantowanej" na 3 miesiące w przód lub cały rok kalendarzowy po kontakcie z Działem Obsługi Klienta.
Cena:
od 10 PLN za 1 miesiąc.

Wszędzie widoczny

Produkt "Wszędzie widoczny" to box graficzno-tekstowy zamieszczony w sekcji "Obiekty promowane" na prawym marginesie każdej podstrony serwisu eholiday.pl. W sekcji tej może być wyświetlanych w systemie rotacyjnym jednocześnie do 5 obiektów. Maksymalna ilość obiektów sprzedanych do sekcji w jednym miesiącu kalendarzowym to 50. Box można wykupić od 1 do 3 miesięcy w przód. Box każdego obiektu może zawierać: zdjęcie obiektu, jego nazwę i rodzaj, miejscowość, w której obiekt się znajduje oraz cenę za nocleg. Box jest linkiem prowadzącym do pełnej prezentacji obiektu w serwisie eholiday.pl.
Cena:
199 PLN za miesiąc kalendarzowy.

Boks rozwijany

„Boks rozwijany” to boks graficzno-tekstowy umieszczony w prawym dolnym rogu przeglądarki. Jest on wysuwany w trakcie przeglądania strony eholiday.pl. Boks pojawia się płynnie podczas przewijania strony w dół oraz chowa się podczas przewijania strony do góry - czym przykuwa uwagę użytkownika. Adresowany jest do tych użytkowników, którzy poszukują noclegu w odległości do 50 km od Państwa obiektu. W jednej okolicy może być rotacyjnie wyświetlona większa ilość obiektów. Boks zawiera aktywny link do prezentacji obiektu w serwisie eholiday.pl, pierwsze zdjęcie obiektu zamieszczone w tej prezentacji, jego nazwę, rodzaj i miejscowość, w której obiekt się znajduje oraz cenę za nocleg. Produkt można wykupić od 1 do 3 miesięcy w przód.
Cena:
99 PLN za 1 miesiąc kalendarzowy.

Boks prestiżowy

„Boks prestiżowy” jest to boks graficzno-tekstowy umieszczony w najbardziej widocznym miejscu serwisu eholiday.pl, na stronie głównej, tuż pod wyszukiwarką. Otrzymują Państwo możliwość publikacji wysokiej jakości zdjęcia, nazwy oraz kategorii, (jeśli mają Państwo wykupiony produkt „Tekst reklamowy”) to także tekstu. Całość pokazana jest w niebanalny sposób, czym zwraca uwagę użytkownika właśnie na Państwa obiekt.
Cena:
39 PLN za 1 dzień.

Top Baner

Jest to niezwykle skuteczne narzędzie promocyjne. Baner jest wyświetlany na górze strony eholiday.pl w Państwa miejscowości oraz promieniu 30 km wokół niej, w trybie rotacyjnym.
Wygląd banera mogą Państwo skomponować samodzielnie z elementów dostępnych w prezentacji obiektu. Baner zawiera zdjęcie, nazwę i kategorię obiektu, miejscowość oraz „Tekst reklamowy” (jeśli wcześniej wykupili Państwo tę usługę), opcjonalnie także ceny za wynajem.
Cena:
od 5 PLN za 1 dzień.

Big baner

„Big baner” to duża reklama graficzna (minimum 300x260 px), widoczna w całym serwisie eholiday.pl na marginesie (oprócz stron transakcyjnych). Ponad 50% powierzchni reklamy zajmuje zdjęcie, które jest głównym elementem przyciągającym uwagę. Dodatkowo wyeksponowana jest nazwa obiektu, miejscowość, cena (opcjonalnie) oraz treść „Tekstu reklamowego”, który idealnie dopełnia przekaz.
Cena:
19 PLN za 1 dzień.

Weryfikacja obiektu i przyznanie statusu "Sprawdzony przez eholiday.pl"

Jest to wyjątkowe wyróżnienie skierowane do tych obiektów, dla których wysoka jakość jest priorytetowa. Weryfikacja polega na osobistej wizycie pracownika eholiday.pl w celu sprawdzenia stanu faktycznego z danymi i zdjęciami zamieszczonymi w prezentacji. Za dodatkową opłatą możemy wykonać film dronem, obrazujący Państwa obiekt z powietrza.
Każdy obiekt, który zostanie zweryfikowany, otrzyma od nas certyfikat potwierdzający weryfikację oraz znak „Sprawdzony przez eholiday.pl” przy prezentacji obiektu w serwisie eholiday.pl. Oznaczenie to będzie widoczne przez 12 miesięcy.
Cena:
199 PLN.

Jeżeli interesują Państwa ujęcia z drona prosimy o kontakt z doradcą lub telefon pod nr 512 718 762.

Dodatkowe typy obiektów

Rejestrując obiekt w serwisie eholiday.pl wybierają Państwo jego typ główny. Typem może być hotel, pensjonat, camping itp. Jeśli chcą Państwo, aby obiekt wyświetlał się w wyniku wyszukiwania po typach, w innym typie obiektu niż ten, który jest ustawiony jako typ główny, ten produkt jest właśnie dla Państwa. Wykupienie dodatkowego typu zwiększa szansę na znalezienie przez użytkownika. Usługę można wykupić na pełne 12 miesięcy.
Cena:
od 9 PLN za 12 miesięcy

Tłumaczenia

Usługa polega na zleceniu nam przetłumaczenia opisu Państwa obiektu w serwisie eholiday.pl na język angielski, niemiecki i rosyjski. Tłumaczenia są dla nas wykonywane przez doświadczonych filologów. Świadczymy tą usługę szybko i po konkurencyjnej cenie.
Cena:
tłumaczenie na jeden język: 45 PLN.

Więcej informacji o wszystkich produktach znajduje się w panelu edycji danych pod adresem
https://baza.eholiday.pl
lub u naszych doradców pod numerem infolinii
801-011-477 lub 884 884 333

Jesteś zainteresowany promocją w eholiday.pl?

Jeżeli tak to wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a my niezwłocznie oddzwonimy do ciebie.
Przekażemy dokładne informacje o dostępnych produktach, wytłumaczymy ich działanie, doradzimy rozwiązania najbardziej optymalne dla Twojego biznesu.

Grupa eholiday.pl sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Jerozolimskich 148, 02-326 Warszawa jest Administratorem Danych ujawnionych w formularzu. Pani/Pana dane będą przetwarzane wyłącznie w celu dokonania zgłoszenia obiektu. Bez Pani/Pana zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane podawane są dobrowolnie.
^

Trwa ładowanie
Trwa ładowanie