Tanie noclegi Sulików

Znaleziono obiektów:4

 • Sulików
 • i okolica

Filtruj wynik

Tani Sulików i okolica

Tanie pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Sulikowie

Lista obiektów noclegowych

 1. biekt przystosowany dla potrzeb osób indywidualnych jak również duży parking, całość ogrodzona .Wystawiamy fa vat, możliwość kateringu. Spokój i Gniazdo...

  Od 25 PLN za dzień

 2. Kwatery Prywatne

  kwatera prywatnaTrójca(Sulików: 9.4km do centrum)  

 3. "W Starym Domu U Ani"

  agroturystykaZalipie(Sulików: 7.6km do centrum)  

Tani Sulików i okolica

Tanie pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Sulikowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet