Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Tanie noclegi Stare Bielice

Znaleziono obiektów:2

  • Stare Bielice
  • i okolica

Filtruj wynik

Tani Stare Bielice i okolica

Tanie pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Starych Bielicach

Lista obiektów noclegowych

  1. Noclegi KOSZALIN, STARE BIELICE. Czyste, przestronne pokoje. WiFi. 5 minut do centrum. Zapraszamy!!

    Pokoje pracownicze, możliwość podgrzewania, parking. Miejsc noclegowych 9. Dodatkowo mieszkanie dwupokojowe na dłuższy wynajem.

    Od 35 PLN za dzień

  2. Pokoje gościnne czynne cały rok do wynajęcia zarówno dla wczasowiczów, studentów jak i pracowników firm. Preferujemy zarówno pobyty krótko- jak i długoterminowe

    Od 25 PLN za dzień

Tani Stare Bielice i okolica

Tanie pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Starych Bielicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet