Tanie noclegi Ruda Różaniecka

Znaleziono obiektów:4

 • Ruda Różaniecka
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka w Rudzie Różanieckiej Serdecznie zapraszamy Państwa do odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku wśród pięknej natury we wsi Ruda Różaniecka. Domek

  Cena: 70-150 PLN (całość)

 2. Chutor Gorajec

  agroturystykaGorajec(Ruda Różaniecka: 6.1km do centrum)  

  Miejsce spotkań, pełne energii, przyciągające wspaniałych ludzi, bliskie przyrody i wypełnione miłością do kultury tradycyjnej.

  Cena: 20-40 PLN (osoba)

 3. Gospodarstwo Agroturystyczne

  agroturystykaKowalówka(Ruda Różaniecka: 5.4km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne położone jest w miejscowości Kowalówka, 5 km od Cieszanowa. Dysponujemy pięcioma pokojami: 2 i 3 osobowe. Każdy posiada łazienkę i

  Cena: 30-35 PLN (osoba)

Tani Ruda Różaniecka i okolica

Tanie pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Rudzie Różanieckiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet
<