Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Tanie noclegi Kraków Borek Fałęcki

Znaleziono obiektów:5

 • Kraków
 • i okolica

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. InsideKrakow

  apartamentKraków(0.1km do centrum)  

  Najlepsze noclegi w Krakowie. Stare Miasto. Tel: 607 201 214 www.insidekrakow.pl

  Zapraszamy do tanich i komfortowych miejsc noclegowych zlokalizowanych w samym sercu Krakowa. Apartamenty insidekrakow

  Zobacz ofertę

  Cena: 36-200 PLN (osoba)

 2. Hostel otwarty w 2004 roku, ciągle nr 1 wśród obiektów o najlepszej jakości w stosunku do ceny. 600m od Dworca Gł., 800m od Rynku Głównego.

  Zobacz ofertę

  Cena: 23-261 PLN (osoba)

Lista obiektów noclegowych

 1. Szukasz noclegu w Krakowie? Zapraszamy do wygodnych pokoi 2 os. (posiadamy wyposażoną kuchnię i zadaszony taras z widokiem na Wawel)

  Zobacz ofertę

  Cena: 35-45 PLN (osoba)

 2. Noclegi - Kraków Łagiewniki, przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Dom dla pielgrzyma zaprasza turystów do Krakowa, grupy pielgrzymów, wycieczki szkolne, tur...

  Zobacz ofertę

  Cena: 25-45 PLN (osoba)

 3. Pensjonat “TRANS – EXPRES” usytuowany jest w południowej części Krakowa, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych: Zakopane E77, Katowice A4, Wieliczka E40.

  Zobacz ofertę

  Cena: 49-100 PLN (osoba)

 4. domki letniskowe - 10 domków po 5 osób pole namiotowe - 200 osób Nasze obiekty usytuowane są na obrzeżu Krakowa w kompleksie parku Solway przy trasie Kraków -

  Zobacz ofertę

  Cena: 60-150 PLN (całość)

 5. Zapraszamy do odwiedzin w Krakowie - chcemy Państwu zaproponować tanie i komfortowe pokoje. Oferujemy trzy pokoje ok. 20 minut od Rynku Głównego - serca...

  Zobacz ofertę

  Cena: 30 PLN (osoba)

Tani Kraków Borek Fałęcki

Tanie pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Krakowie na Borku Fałęckim

Co warto zwiedzić w Krakowie:

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie