Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Tani ośrodek wypoczynkowy Grzmiąca

Znaleziono obiektów:6

 • Grzmiąca
 • i okolica
 • Ośrodek wypoczynkowy

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Nasz ośrodek to idealne miejsce na wypoczynek z dużym słonecznym ogrodem, leczniczym klimatem, oraz doskonałą kuchnią. Położony blisko wielu atrakcji.

  Zobacz ofertę

  Cena: 30-55 PLN (osoba)

 2. Gospoda Sudecka położona jest w malowniczej miejscowości Grzmiąca niedaleko Głuszycy, w Parku Krajobrazowym Sudetów Wałbrzyskich, nad urokliwą i wąską Doliną

  Zobacz ofertę

  Cena: 90-150 PLN (całość)

 3. Tylko u nas można samemu złowić pstrąga oraz uwędzić go w naszej wędzarni.

  Zobacz ofertę

  Cena: 25-85 PLN (osoba)

 4. Budynek główny ok. 50miejsc, 2 pawilony łącznie ok 80 miejsc, oraz mniejszy budynek dla klientów indywidualnych ok 12 miejsc. Wiele wartych zwiedzenia atrakcji.

  Zobacz ofertę

  Cena: 28-58 PLN (osoba)

 5. basen kąpielowy letni, Zagórze Śląskie to miejscowość turystyczno - letniskowa atrakcyjnie położona w Górach Sowich przy trasie Wrocław - Wałbrzych W 1917...

  Zobacz ofertę

  Cena: 30-45 PLN (osoba)

 6. Zobacz ofertę

  Cena: 45-140 PLN (całość)

Tanie ośrodki wypoczynkowe Grzmiąca i okolica

Tani ośrodek wypoczynkowy od 1 do 6 z 6 w Grzmiącej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie