Obiekty promowane w najbliższej okolicy
  • Grabce
  • i okolica
  • Dom letniskowy

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z aktualną ofertą na rok 2011 :-) i niech wakacje nigdy się nie kończą ;D! laguna resort jest

    Cena: 35-459 PLN (osoba)

Tanie domy letniskowe Grabce i okolica

Tani dom letniskowy od 1 do 1 z 1 w Grabcach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet