Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Tanie noclegi Chabówka

Znaleziono obiektów:2

  • Chabówka
  • i okolica

Filtruj wynik

Tani Chabówka i okolica

Tanie pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Chabówce

Lista obiektów noclegowych

  1. Wolne miejsca w okresie Sylwestrowym 2016/2017

    Od 20 PLN za dzień

Tani Chabówka i okolica

Tanie pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Chabówce

Co warto zwiedzić w Chabówce:

  • Najciekawsze skanseny w Polsce cz. 3

    W wyborze skansenów w Polsce, zdecydowanie dominują te prezentujące dziedzictwo kultury ludowej i tradycje konkretnych regionów etnograficznych kraju. Zwykle są to placówki przedstawiające i...

    Zobacz

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet