Tani zamek, pałac, dworek Bogusławice

Znaleziono obiektów:1

 • Bogusławice
 • i okolica
 • Zamek, pałac, dworek

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pałac Nieznanice

  zamek, pałac, dworekNieznanice(Bogusławice: 5.1km do centrum)  

  Zabytkowe Pałac w parkowym otoczeniu, oferuje 30 pokoi , 3 sale restauracyjne, 3 sale konferencyjne oraz sauna, jacuzzi i wybór masaży. Menu polsko-francuskie.

  Zobacz ofertę

  Cena: 170-280 PLN (całość)

Tanie zamki, dwory, pałace Bogusławice i okolica

Tani zamek, pałac, dworek od 1 do 1 z 1 w Bogusławicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie