System rezerwacji online.

Sprzedamy Twoje wolne pokoje

Dlaczego warto?
W roku 2016 odwiedziło nas ponad 26 miliona użytkowników poszukujących noclegu w Polsce, z czego ponad 1 milion to obcokrajowcy.

Duża część z nich szuka szybkiej informacji o dostępności i cenach obiektów, w dokładnym terminie. Gotowi są dokonać bezpośredniej rezerwacji i zabezpieczyć ją przelewem lub danymi karty kredytowej.

Liczba rezerwacji online w eholiday.pl bardzo szybko rośnie i korzysta z tego już blisko 3000 obiektów, w tym największe sieci hotelowe jak Accor, Louvre czy Qubus.

Dołączając do naszego systemu rezerwacyjnego - pozwolisz użytkownikom znaleźć i zarezerwować wolny pokój także w Twoim obiekcie. Jak rozpocząć sprzedaż online?
Zgłoś zainteresowanie i podpisz z nami umowę na rezerwacje online dla Twojego obiektu.
Udostępniamy bardzo prosty moduł wystawiania pokoi do sprzedaży online – extranet.
Wystarczy wprowadzić wolne pokoje do sprzedaży internetowej oraz określić ich ceny.

WAŻNE - Nie wymagamy stałego allotmentu - to Państwo decydują kiedy, w jakiej cenie i ile pokoi sprzedajemy online.

Co zyskasz?

 • Łatwe i bezpieczne rezerwacje Oferujemy dwie możliwości sprzedaży internetowej, które można dowolnie zmieniać, w zależności od sezonu: - rezerwacje online – szybka rezerwacja z automatycznym potwierdzeniem, dokonywana przez klienta serwisu eholiday.pl, w oparciu o wprowadzoną przez Państwa dostępność i ceny w extranecie. Współpracujemy również z popularnymi systemami channel manager jako nowy kanał automatycznej sprzedaży. - rezerwacja z potwierdzeniem dostępności – w tej opcji zawsze przed ostateczną rezerwacją pokoju będziemy prosić pracownika Państwa obiektu o potwierdzenie dokonanej rezerwacji (co skutecznie wyeliminuje ewentualne pomyłki przy wysokim obłożeniu obiektu). Wszystkie rezerwacje mogą być zabezpieczone wpłatą zaliczki lub danymi karty kredytowej Gościa - dzięki czemu otrzymujesz gwarancję jego przyjazdu.
 • Niskie koszty i proste zasady rozliczeń Uruchomienie sprzedaży online jest darmowe.
  Prowizja pobierana jest wyłącznie od skutecznych, nie anulowanych rezerwacji online i wynosi jedynie 9% brutto!
  Raz w miesiącu wystawiamy zestawienie rezerwacji i fakturę na prowizję od zrealizowanych pobytów.
 • Pomożemy i przeszkolimy Nasi pracownicy przeprowadzą konfigurację Państwa obiektu, pomogą też wprowadzić dostępności i ceny przed uruchomieniem sprzedaży.
  Przeszkolimy telefonicznie wytypowanego przez Państwa pracownika obiektu, aby mógł samodzielnie aktualizować ofertę.

  Przez cały czas trwania umowy, do Państwa dyspozycji jest infolinia oraz konsultanci, którzy pomogą przy ewentualnych trudnościach.

  Pamiętaj, każdego miesiąca serwis eholiday.pl odwiedza od 1 000 000 do 2 500 000 użytkowników poszukujących noclegu w Polsce! Pozwól im znaleźć wolny pokój w Twoim obiekcie.

Jeżeli chcesz udostępnić swoją ofertę do rezerwacji online, wypełnij poniższy formularz.

Niezwłocznie skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły współpracy.

^

Trwa ładowanie
Trwa ładowanie