Długi weekend majowy Oćwieka

Znaleziono obiektów:5

 • Oćwieka
 • i okolica
 • Długi weekend majowy

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Gospodarstwo pełne atrakcji: Zjeżdżalnia, byk rodeo, zamki do skakania, konie, osiołek, owce. Zapraszamy na: pikniki, biwaki, imprezy, biesiady obozy i wczasy.

  oferta specjalna: Długi weekend majowy: 3500-4000 PLN (za grupę)

  Zobacz ofertę

 2. Zajazd Biskupinie położony przy Muzeum Archeologicznym w Biskupinie. niedaleko Gniezna, Żnina, Inowrocławia nad jeziorem Biskupińskim. Zapraszamy!

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 3. Noclegi "Pod Słonecznikiem"

  apartamentBiskupin(Oćwieka: 6.3km do centrum)  

  Noclegi - podwyższony standard. Biskupin, Gąsawa, Żnin, Szlak Piastowski, Parking, całodzienne wyżywienie. Piękna i spokojna okolica.

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 4. Przystań Biskupińska

  pensjonatBiskupin(Oćwieka: 6.6km do centrum)  

  Przystań Biskupińska to wymarzone miejsce na wypoczynek i relaks połączony ze zwiedzaniem okolicznych atrakcji turystycznych. Zapraszamy do siebie młodzież

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 5. Pod Żurawiem

  agroturystykaSkarbienice(Oćwieka: 9.8km do centrum)  

  Nasze gospodarstwo jest obiektem całorocznym położonym zupełnie nad jeziorem. Gościom oferujemy pokoje z aneksami kuchennymi, telewizorem, łazienki z

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

Majówka Oćwieka i okolica

Długi weekend majowy od 1 do 5 z 5 w Oćwiece

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie