Kolonie, obozy w Trójmieście

Znaleziono obiektów:11 w tym obiektów z rezerwacją online: 2

Lista obiektów noclegowych

 1. Ośrodek Wypoczynkowy "Neptun, " serdecznie zaprasza do skorzystania z wypoczynku turystów planujących pobyt w Gdańsku-Sobieszewie. Noclegi z wyżywieniem.

  oferta specjalna: Kolonie, obozy: 40-70 PLN (za całość)

  Zobacz ofertę

 2. Dla firm i osób pracujących oferujemy stały wynajem kwater pracowniczych na preferencyjnych warunkach. Pokoje gościnne krótkoterminowo dla Turystów i Gości...

  oferta specjalna: Kolonie, obozy: 35-50 PLN (za osobę)

  Zobacz ofertę

 3. Wolne miejsca w okresie festiwalu filmowego!! Willa Topaz położona jest w pięknej, nadmorskiej okolicy. Nieopodal znajdują się Bulwar Nadmorski 50 m, plaża 200m

  oferta specjalna: Kolonie, obozy: 110 PLN (za osobę)

  Zobacz ofertę

 4. Villa Angela znajduje się w dzielnicy Gdańsk Suchanino. Villa Angela położona jest około 10 minut od Centrum i Starego Miasta Gdańska...

  oferta specjalna: Kolonie, obozy: 50-300 PLN (za całość)

  Zobacz ofertę

 5. Teraz nowe, niższe ceny. Nocleg dla 2 osób w atrakcyjnych cenach.

  oferta specjalna: Kolonie, obozy: 50-125 PLN (za osobę)

  Zobacz ofertę

 6. Pokoje przy plaży, blisko molo w Gdyni Orłowie, przy klifie. Piękne i malownicze miejsce, spokój, cisza. Wszędzie blisko (1 przystanek SKM do Sopotu).Aktualne..

  oferta specjalna: Kolonie, obozy: 30-60 PLN (za osobę)

  Zobacz ofertę

 7. Apartamenty Sopot, noclegi Sopot. Nowocześnie urządzone, przytulne wnętrza, blisko do plaży i Monte Cassino, Sopot noclegi, apartament na wynajem Sopot, tanio.

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 8. Promocyjna oferta noclegowa!

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 9. Samodzielne, wyposażone mieszkania 1, 2, 3 pokojowe blisko Starówki, lub pokoje gościnne przy centrum. Wysoki standard, niska cena. Okolica hotelowo-willowa...

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 10. Dobra lokalizacja - spokojne osiedle nieopodal lasu z dala od wielkomiejskiego zgiełku oraz łatwy dostęp do atrakcji Trójmiasta.

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 11. Race Line Hostel - obiekt noclegowy o pojemności 20 miejsc noclegowych, złożony z 4 pokoi 4-osob. oraz 2 pokoi 2-osobowych połączonych dużym węzłem sanitarnym.

  oferta specjalna: Kolonie, obozy: 35-40 PLN (za całość)

  Zobacz ofertę

Kolonia, obóz Trójmiasto

Kolonie, obozy od 1 do 11 z 11 w Trójmieście

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie