Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Sylwester 2017/2018 Szczecin

Znaleziono obiektów:11 w tym obiektów z rezerwacją online: 4

 • Szczecin
 • i okolica
 • Sylwester 2017/2018

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Residence Aparthotel to jedyny obiekt w Szczecinie łączący wygodę apartamentów z pełną obsługą hotelową. Siłownia, restauracja, recepcja, sala konferencyjna

  oferta specjalna: Sylwester 2017/2018: 219 PLN (za osobę)

  Zobacz ofertę

 2. Proponujemy Państwu możliwość wynajęcia mieszkań znajdujących się w centrum Szczecina. Apartamenty: Natura, Colors, City, Słoneczny oraz Bryza.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Komfortowe i luksusowe apartamenty w osiemnasto piętrowym budynku górującym nad miastem. Widoki na: port, jezioro lub całe miasto. Zapraszamy!

  oferta specjalna: Sylwester 2017/2018: 280 PLN (za całość)

  Zobacz ofertę

 2. Hotel Atrium

  hotelSzczecin(1.4km do centrum)  

  Hotel Atrium znajduje się w centrum Szczecina, przy budynku Radia i Telewizji. W hotelu znajdują się trzy sale restauracyjne, bar, nastrojowa sala kominkowa

  oferta specjalna: Sylwester 2017/2018: 720-780 PLN (od pary)

  Zobacz ofertę

 3. Hotel Dana

  hotelSzczecin(1.5km do centrum)  

  Dana - elegancki hotel położony w centrum miasta, dysponuje 100-oma pokojami, 5-cioma salami bankietowo-konferencyjnymi, strefą SPA z saunami i salą fitnes.

  oferta specjalna: Sylwester 2017/2018: 1300-1780 PLN (od pary)

  Zobacz ofertę

 4. Residence Aparthotel to jedyny obiekt w Szczecinie łączący wygodę apartamentów z pełną obsługą hotelową. Siłownia, restauracja, recepcja, sala konferencyjna

  oferta specjalna: Sylwester 2017/2018: 219 PLN (za osobę)

  Zobacz ofertę

 5. Luksusowy i wygodny apartament 6 osobowy w ścisłym centrum Szczecina. Telewizja cyfrowa oraz bezprzewodowy internet w cenie. Łazienka, toaleta, kuchnia i salon.

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 6. Tani i wygodny apartament 4 osobowy w ścisłym centrum Szczecina. Telewizja cyfrowa oraz bezprzewodowy internet w cenie. Łazienka, kuchnia i część wypoczynkowa.

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 7. Luksusowy i wygodny apartament 4 osobowy w ścisłym centrum Szczecina. Telewizja cyfrowa oraz bezprzewodowy internet w cenie. Łazienka, kuchnia i salon.

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 8. Dla nawet 14 osób! 160 m2 mieszkanie penthouse w centrum miasta! Trzy sypialnie, w pełni wyposażona kuchnia, dwie łazienki, darmowy WiFi i telewizory z filmami!

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 9. Tani i wygodny apartament 4 osobowy w ścisłym centrum Szczecina. Telewizja cyfrowa oraz bezprzewodowy Internet w cenie. Łazienka, kuchnia i część wypoczynkowa.

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 10. Cicha i spokojna część Szczecina, 22 pokoje, restauracja, sale restauracyjne (na ok 200os), parking dozorow., rabaty dla grup zorganiz., imprezy okolicznościowe

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 11. Luksusowy apartament położony w ścisłym centrum miasta. Zlokalizowany przy jednej z głównych ulic Szczecina. Liczba pokoi: 2 Powierzchnia: 45 m2 Liczba osób: 4

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

Bal Sylwestrowy 2017/2018 Szczecin i okolica

Sylwester 2017/2018 od 1 do 11 z 11 w Szczecinie

Co warto zwiedzić w Szczecinie:

 • Co warto zobaczyć w Szczecinie

  Szczecin przez wielu nazywany jest Paryżem Wschodu. Turyści, którzy przyjadą do stolicy Pomorza Zachodniego, muszą się z tym stwierdzeniem zgodzić. Podpowiadamy, co warto zwiedzić w Szczecinie?

  Zobacz

 • Zachodniopomorski Szlak Żeglarski

  Wbrew obiegowej, dość powszechnej opinii jakoby Szczecin leżał nad morzem, aby dostać się stąd na nadbałtyckie plaże trzeba pokonać jeszcze co najmniej kilkadziesiąt kilometrów. Jednak dla...

  Zobacz

 • Dni Morza w Szczecinie

  Dni Morza są imprezą potrafiącą przyciągnąć nie tylko wilki morskie, ale zaciekawią także każdego turystę, chcącego poczuć klimat prawdziwej przygody. Wydarzenie to odbywa się w kilku polskich...

  Zobacz

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie