Sylwester 2017/2018 Lipnica Wielka

Znaleziono obiektów:3

 • Lipnica Wielka
 • i okolica
 • Sylwester 2017/2018

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Obiekt z malowniczym widokiem na Babią Górę i Tatry. Atrakcyjne ceny noclegów oraz wiele atrakcji w pięknym i mało odkrytym zakątku Polski. Przyjazny dzieciom.

  oferta specjalna: Sylwester 2017/2018: 30-60 PLN (za całość)

  Zobacz ofertę

 2. Przygotowałam mnóstwo atrakcji dla dzieci, mamy plac zabaw, trampolinę, bawialnię z mnóstwem zabawek, na każdym turnusie gratis dyskoteka, warsztaty i teatrzyk.

  oferta specjalna: Sylwester 2017/2018: 100 PLN (za osobę)

  Zobacz ofertę

 3. AgroFul Pokoje Gościnne

  pokoje gościnneOrawka(Lipnica Wielka: 7.6km do centrum)  

  Jedyna Willa w Orawce z tak piękny widokami na góry bardzo dobra baza wypadowa w Tatry Jedyny skategoryzowany Ośrodek w Orawce, położony przy trasie nr E-7.

  oferta specjalna: Sylwester 2017/2018: 450-560 PLN (za całość)

  Zobacz ofertę

Bal Sylwestrowy 2017/2018 Lipnica Wielka i okolica

Sylwester 2017/2018 od 1 do 3 z 3 w Lipnicy Wielkiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie