Sylwester 2017/2018 Ciechocinek

Znaleziono obiektów:5 w tym obiektów z rezerwacją online: 2

 • Ciechocinek
 • i okolica
 • Sylwester 2017/2018

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Przytulnie umeblowane jasne pokoje (z TV i łazienkami), możliwość korzystania z oferty kulturalno - oświatowej i zabiegów leczniczych w pobliskich sanatoriach.

  Zobacz ofertę

 2. Pobyty wczasowe z wyżywieniem od 90 zł ,WC, prysznic, TV, wi-fi, ogród, parking-gratis, obok deptaka

  Zapisy na sezon 2017 . Przy deptaku - obok dywanów kwiatowych . Duży ogród 25ar , fontanna . Bardzo ładne pokoje z łazienkami . Całodzienne wyżywienie w cenie.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Ostatnie wolne terminy po 27 lipca, pokoje z łazienkami, blisko Tężni. Zapraszamy!

  Zapraszamy do komfortowo wyposażonych pokoi z łazienkami, aneksem kuchennym lub kuchnią, parking i wi-fi w cenie. Ogród zagospodarowany dla dzieci i dorosłych.

  Zobacz ofertę

  oferta specjalna: Sylwester 2017/2018: 45-55 PLN (za osobę)

 2. Dom Zdrowia Lila to komfortowe warunki do relaksu, wypoczynku oraz rehabilitacji. Oferujemy stylowe pokoje, profesjonalny sprzęt i SPA. Mamy 140 miejsc nocleg.

  Zobacz ofertę

  oferta specjalna: Sylwester 2017/2018: 1139-1439 PLN (za całość)

 3. Hotel Neapol

  hotelCiechocinek(0.4km do centrum)  

  Hotel Neapol*** – zamieszkaj w niezwykle przytulnym, kameralnym hotelu, zlokalizowanym w sercu Ciechocinka, kilka minut drogi od głownych atrakcji Uzdrowiska.

  Zobacz ofertę

  oferta specjalna: Sylwester 2017/2018: 210-630 PLN (za całość)

 4. Rezydencja Green Park to przytulny, komfortowy i stylowo wyposażony hotel. Mieści się on w cichej i spokojnej części centrum najbardziej znanego, polskiego

  Zobacz ofertę

  oferta specjalna - nieaktywna

 5. Hotel Abidar Spa & Wellness położony w centrum Ciechocinka. Dysponuje pokojami typu Lux i Standard. Oferuje gamę zabiegów relaksacyjnych oraz rehabilitacyjnych.

  Zobacz ofertę

  oferta specjalna - nieaktywna

Bal Sylwestrowy 2017/2018 Ciechocinek i okolica

Sylwester 2017/2018 od 1 do 5 z 5 w Ciechocinku

Co warto zwiedzić w Ciechocinku:

 • Ciechocinek - co warto zobaczyć?

  W popularnej swego czasu piosence w Ciechocinku, „tam gdzie Park Zdrojowy” na deptaku łowi się… kuracjuszki. Jednak w błędzie jest ten, kto uważa, że to jedyna atrakcja tego uzdrowiska. Co warto...

  Zobacz

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie