Spływ kajakowy w Beskidzie Sądeckim

Znaleziono obiektów:1 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

Reklama

Advertisement

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Kajakarstwo Beskid Sądecki

Spływ kajakowy od 1 do 1 z 1 w Beskidzie Sądeckim

Lista obiektów noclegowych

  1. Domki posiadają przestronny salon, w pełni wyposażone kuchnie, eleganckie łazienki. Na piętrze znajdują się 2 sypialnie z balkonami. Wystawiamy faktury VAT.

    Od 240 PLN za dzień

    oferta specjalna: Spływ kajakowy: 250-300 PLN (za całość)

Kajakarstwo Beskid Sądecki

Spływ kajakowy od 1 do 1 z 1 w Beskidzie Sądeckim

Co warto zwiedzić w Beskidzie Sądeckim:

  • Gdzie na weekend - Krościenko

    Miejscowość położona nad Dunajcem, gdzie zbiegają się trzy pasma górskie: Gorce, Pieniny oraz Beskid Sądecki. Krościenko jest wspaniałą bazą wypadową dla górskich wycieczek, jednocześnie pozostając...

    Zobacz

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet