Dla wędkarzy Kozin

Znaleziono obiektów:5

 • Kozin
 • i okolica
 • Dla wędkarzy

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Dom w samym sercu Mazur :-) Pokoje z łazienkami, wysoki standard. W cenie łódź wiosłowa, rowery, sprzęt wędkarski, duży rower wodny, kije nordic walking, wifi!

  oferta specjalna: Dla wędkarzy: 30-45 PLN (za osobę)

  Zobacz ofertę

 2. Domek Do Wynajęcia

  dom letniskowyRydzewo(Kozin: 3.6km do centrum)  

  Drewniany domek letniskowy nad jeziorem, na ogrodzonej i oświetlonej działce do wyłącznej dyspozycji Gości, z pięknym widokiem na jezioro

  oferta specjalna: Dla wędkarzy: 40-48 PLN (za osobę)

  Zobacz ofertę

 3. Serdecznie zapraszamy wszystkich na wspaniały wypoczynek na Mazurach; żeglarzy, wodniaków, wędkarzy, turystów. Kleszczewo - atrakcyjne położone nad jeziorem

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 4. "Winnica"

  agroturystykaGórkło(Kozin: 7.9km do centrum)  

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 5. Domek Letniskowy

  dom letniskowyBogaczewo(Kozin: 2.0km do centrum)  

  Komfortowy dom na Mazurach, dokładnie 60 m od jeziora z dojściem z prywatnej działki Na trasie Giżycko-Mikołajki dla 6-ciu osób. Parking i posesja ogrodzona.

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

Oferty dla wędkarzy Kozin i okolica

Dla wędkarzy od 1 do 5 z 5 w Kozinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie