Dla rodziny Piasek

Znaleziono obiektów:1

 • Piasek
 • i okolica
 • Dla rodziny

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Styl70

  hotelPiasek(0.9km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy do Hotelu Styl 70, którego charakteryzuje niebanalny, oryginalny wygląd. Wnętrza hotelu zainspirowane zostały stylem lat 70 doskonale o...

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

Rodzinnie Piasek i okolica

Dla rodziny od 1 do 1 z 1 w Piasku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie