Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Dla rodziny Lisia Góra

Znaleziono obiektów:2

 • Lisia Góra
 • i okolica
 • Dla rodziny

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Luksusowa agroturystyczna rezydencja położona w pomorskiej wsi w sąsiedztwie jeziora Łebsko (20 m). Miejsce idealne na agrowczasy dla całej rodziny i wędkarzy.

  oferta specjalna - nieaktywna

 2. Willa "Orla Izba"

  dom do wynajęciaIzbica(Lisia Góra: 1.4km do centrum)  

  Dom w pełni wyposażony, łazienka (wanna, prysznic) 3 pokoje na poddaszu, salon z kominkiem, duża kuchnia, grill, miejsce na ognisko, opcja- basen.

  oferta specjalna - nieaktywna

Rodzinnie Lisia Góra i okolica

Dla rodziny od 1 do 2 z 2 w Lisiej Górze

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet