Oferty "last minute" Równia

Znaleziono obiektów:2

 • Równia
 • i okolica
 • Oferty "last minute"

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Chatka U Wilka

  dom do wynajęciaBrzegi Dolne(Równia: 4.5km do centrum)  

  Piękny całoroczny Bieszczadzki domek z bali położony na dużym ogrodzonym terenie na obrzeżach Ustrzyk Dolnych. Kominek, ogrzewanie, internet, TV, taras,...

  oferta specjalna: Oferty "last minute": 100-140 PLN (za całość)

 2. Cisza, odpoczynek, domki, bezpieczny parking, dla rodziny, dla seniorów, aktywny wypoczynek, bezpiecznie dla dzieci, agroturystyka, kwatery, blisko jeziora.

  oferta specjalna - nieaktywna

Oferty lastminute Równia i okolica

Oferty "last minute" od 1 do 2 z 2 w Równi

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet