Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Wczasy odchudzające Zagaje

Znaleziono obiektów:3 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

 • Zagaje
 • i okolica
 • Wczasy odchudzające

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Eden Resort&Spa to przepięknie położony obiekt, z krytym basenem i kompleksem saun, specjalizujący się w organizacji aktywnego wypoczynku i rodzinnych wczasów!

  oferta specjalna: Wczasy odchudzające: 689-849 PLN (za całość)

  Zobacz ofertę

 2. Pensjonat Helios

  pensjonatMielno-Unieście(Zagaje: 7.9km do centrum)  

  Oferujemy noclegi nad morzem w Pensjonacie Helios. Pensjonat położony jest w Mielnie - Unieściu w zacisznym miejscu, oddalonym od głównej ulicy.

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 3. Zapraszamy do prywatnych apartamentów w rezydencji Baltic Star. Apartamenty zlokalizowane są na pierwszym piętrze, posiadają przeszklone balkony...

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

Wczasy zdrowotne Zagaje i okolica

Wczasy odchudzające od 1 do 3 z 3 w Zagajach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie