Wczasy odchudzające na Pojezierzu Chełmińsko-Dobrzyńskim

Znaleziono obiektów:2

Wczasy zdrowotne Pojezierze Chełmińsko-Dobrzyńskie

Wczasy odchudzające od 1 do 2 z 2 na Pojezierzu Chełmińsko-Dobrzyńskim

Lista obiektów noclegowych

  1. Poszukujący ciszy i bliskiego kontaktu z przyrodą odnajdą tutaj niepowtarzalny klimat. Rybno to wspaniałe miejsce na urlop we dwoje i pobyt z całą rodziną. :-)

    Od 20 PLN za dzień

    oferta specjalna: Wczasy odchudzające: 25-35 PLN (za osobę)

Wczasy zdrowotne Pojezierze Chełmińsko-Dobrzyńskie

Wczasy odchudzające od 1 do 2 z 2 na Pojezierzu Chełmińsko-Dobrzyńskim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet