Boże Ciało Rzęśnica

Znaleziono obiektów:2

 • Rzęśnica
 • i okolica
 • Boże Ciało

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Willa Alkor

  willaDrzeńsko(Rzęśnica: 7.3km do centrum)  

 2. Mieszkanie Do Wynajęcia

  kwatera prywatnaCieszyno(Rzęśnica: 9.4km do centrum)  

  Kwatera położona jest na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego nad malowniczym i jednym z najczystszych jezior w Polsce jez. Siecino. Mieszkanie znajduje sie

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

Święto Bożego Ciała Rzęśnica i okolica

Boże Ciało od 1 do 2 z 2 w Rzęśnicy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie