Boże Ciało Nieporęt

Znaleziono obiektów:3

 • Nieporęt
 • i okolica
 • Boże Ciało

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Windsor

  hotelJachranka(Nieporęt: 8.2km do centrum)  

  Hotel Windsor *** położony jest nad Zalewem Zegrzyńskim w miejscowości Jachranka k. Warszawy w otoczeniu pięknego terenu parkowo-leśnego.

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 2. Pałac Zegrzyński

  zamek, pałac, dworekZegrze(Nieporęt: 4.1km do centrum)  

  XIX wieczny Pałac Zegrzyński w Zegrzu położony jest na terenie rozległego parku z licznymi pomnikami przyrody, na skraju wysokiej skarpy.

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 3. Hotel "Marina Diana"

  hotelBiałobrzegi(Nieporęt: 3.6km do centrum)  

  Hotel Marina Diana oferuje: 29 luksusowo wyposażonych pokoi i apartamentów, profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, restaurację z wybornym menu, port...

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

Święto Bożego Ciała Nieporęt i okolica

Boże Ciało od 1 do 3 z 3 w Nieporęcie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie