Wesela, Komunie, Chrzciny Świdnica

Znaleziono obiektów:2

 • Świdnica
 • i okolica
 • Wesela, Komunie, Chrzciny

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje w Parku - wynajem pokoi z łazienkami. Zapraszamy serdecznie Państwa na wieś, do pięknie położonego domku przy parku. 2 pokoje 1-3 os., kuchnia.

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 2. Las, zarybiony staw, basen, salka z bilardem i ping-pongiem, wypożyczalnia rowerów, przepiękna okolica, cisza, lasy pełne grzybów, doskonała kuchnia. Zapraszamy

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

Przyjęcia okolicznościowe Świdnica i okolica

Wesela, Komunie, Chrzciny od 1 do 2 z 2 w Świdnicy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie