Boże Narodzenie Muntowo

Znaleziono obiektów:2

 • Muntowo
 • i okolica
 • Boże Narodzenie

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hermanówka

  dom do wynajęciaKosewo(Muntowo: 6.6km do centrum)  

  Przyjedź i wypocznij zimą czy latem z rodziną i przyjaciółmi! Jest duży ogród, plac zabaw i taras z pięknym widokiem, w klimatycznym domu ogrzeje Cię kominek!

  oferta specjalna: Boże Narodzenie: 1 PLN (za całość)

  Zobacz ofertę

 2. Paradis Mazur

  dom letniskowyWierzbowo(Muntowo: 8.2km do centrum)  

  Dom (6-7 os.) nad jeziorem, 100 m pomost i plaża, dom do całkowitej dyspozycji, dużo swobody i prywatności, teren 2000 m2, ogrodzony i bezpieczny dla dzieci.

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

Święta Bożego Narodzenia, Wigilia Muntowo i okolica

Boże Narodzenie od 1 do 2 z 2 w Muntowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie