Konferencje, wyjazdy integracyjne Bugaj

Znaleziono obiektów:3

 • Bugaj
 • i okolica
 • Konferencje, wyjazdy integracyjne

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. bagatelka to nowoczesne centrum rekreacyjno-hotelowe położone w urokliwej i spokojnej miejscowości, której zawdzięcza swoją nazwę.

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

 2. "Jawita" to wymarzone miejsce na spędzenie wakacji, urlopu lub tylko weekendu, to miejsce, w którym każdy szukający ciszy, spokoju i wytchnienia, znajdzie coś

  oferta specjalna - nieaktywna

  Zobacz ofertę

Dla biznesu Bugaj i okolica

Konferencje, wyjazdy integracyjne od 1 do 3 z 3 w Bugaju

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie