Noclegi Zygmunty

Znaleziono obiektów:5

 • Zygmunty
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pod Dębami

  agroturystykaGórki(Zygmunty: 9.0km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego. Gospodarstwo położone jest we wsi Górki 7 km od Garwolina i 60 km od Warszawy nad malowniczą...
 2. Dwór Zygmunty noclegi pod Warszawą, okolice Garwolina...
 3. Hotel Restauracja Oleńka

  hotelJózefów(Zygmunty: 6.4km do centrum)  

  Zapraszamy do naszego obiektu! Mamy do Państwa dyspozycji 20 pokoi hotelowych, o wysokim standardzie z klimatyzacją, łazienką w pokoju oraz TV sat.
 4. Strzelnica Muszkieter

  dom letniskowyKacprówek(Zygmunty: 1.6km do centrum)  

  Obiekt nasz posiada do Państwa dyspozycji 3 domki letniskowe, w każdym domku są 2 pokoje i łazienka (wc+prysznic). W czwartym domku jest kuchnia przystosowana

Zygmunty i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Zygmuntach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet