Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Domek Letniskowy 3

Dom letniskowy w Skorzęcinie

10.00
Ilość ocen:3

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Domek letniskowy 6-osobowy 130 - 160 PLN całość 1 Zobacz Zapytaj o nocleg

Super cena - Ostatni Wolny Terminy 26 sierpień-2 wrzesień
Wynajmę ładny, duży, wyposażony domek letniskowy w centrum Skorzęcina 100 m od plaży. Domek ulokowany jest tyłem do ul handlowej, co zapewnia ciszę i spokój wypoczywającym a jednocześnie zapewnia bliskość głównych atrakcji ośrodka. Do dyspozycji jest duży taras, pokój, kuchnia, łazienka i osobny prysznic (4 pomieszczenia + zadaszony taras). Wszystkie pomieszczenia w pełni wyposażone.

Zdjęcia na stronie www.domek3.za.pl

tel 888-806-124

Obiekt w bazie od: 2013-05-23

Rozwiń opis Zwiń opis

 • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 13:00 do 10:00
 • Do dyspozycji gości: Grill

Domki letniskowe:

 • Domek 3 (6-osobowy)

  Cena za całość 130 - 160 PLN

  Zapytaj o nocleg
  Szczegóły:
  Liczba pokoi w domku letniskowym: (1),
  Dostępne łóżka:
  Podwójne (3),
  Wyposażenie:
  taras, szafa/komoda, radio, TV
  Łazienka:
  łazienka w domku letniskowym, prysznic, WC
  Kuchnia:
  kuchnia/aneks kuchenny w domku letniskowym, kuchenka do gotowania, zlewozmywak, lodówka, czajnik, sztućce i naczynia kuchenne
  Opis pokoju:

  Wynajmę duży, wyposażony domek letniskowy w centrum Skorzęcina 100 m od plaży. Domek ulokowany jest tyłem do jednego z deptaków handlowych, co zapewnia ciszę i spokój wypoczywających a jednocześnie zapewnia bliskość atrakcji. Do dyspozycji duży taras, pokój, kuchnia, łazienka i osobny prysznic. Wszystkie pomieszczenia wyposażone. W celu rezerwacji proszę dzwonić tel. 723-332-653 tel 888-806-124 www.domek3.za.pl Domek posiada 6 miejsc noclegowych i wynajmuję go w systemie tygodniowym.

  Rozwiń opis Zwiń opis

  Pokaż szczegółyUkryj szczegóły

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie