Bożena I Roman Węsierscy

Agroturystyka w Kleszczyńcu

Kleszczyniec 19, 77-116 Czarna Dąbrówka,
woj. pomorskie, Polska

Reklama

Willa Borowianka

Miejscowość: Zakopane

 

Nasza propozycja:

Zamknij

Informacje o obiekcie

Opis

Kleszczyniec leży niedaleko malowniczego jeziora Kopieniec. Wokół łąki, lasy, pola. We wsi jest małe muzeum regionalne i galeria HAPS państwa Haponiuków.

Do dyspozycji gości mamy niewielkie boisko do gry w siatkówkę, piaskownicę dla dzieci, huśtawki. Udostępniamy miejsce na ognisko i grill. W naszej miejscowości właściciele prywatnych stawów rybnych udostępniają je turystom po uprzednim uzgodnieniu, można także wędkować w jeziorach położonych w odległości 1 km. Goście mogą kosztować owoców z naszych drzew i krzewów - jabłek, śliwek, malin, porzeczek i czereśni. We wsi znajduje się boisko do gry w koszykówkę i siatkówkę oraz plac zabaw dla dzieci. W świetlicy wiejskiej można pograć w ping-ponga, a także poćwiczyć w siłowni.

Udostępniamy gościom drewno do ogniska i grilla, kuchnię, łazienkę.

Odległość od przystanku PKS - 200 m, od sklepu spożywczo-przemysłowego - 150 m

Cena za nocleg do uzgodnienia.

Obiekt w bazie od: 2009-04-15

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Siłownia / fitness)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet