Agroturystyka Na Uboczu Krystyna I Tadeusz Daniłko

Agroturystyka w Dolistowie Starym

Dolistowo Stare 114, 19-124 Jaświły,
woj. podlaskie, Polska

Reklama

Willa Borowianka

Miejscowość: Zakopane

 

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 3-osobowy 35 - 60 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 4-osobowy 35 - 60 PLN osoba 1 Zobacz

Opis

Oferujemy Wam samodzielne mieszkanie na piętrze naszego domu. W skład mieszkania wchodzą 2 sypialnie (2, 3 osobowe), pokój dzienny, łazienka, w pełni wyposażona kuchnia, balkon, no i oczywiście oddzielne wejście dla gości. Wszystkie pomieszczenia posiadają nowe wyposażenie (2004 - 2005). Przed domem znajduje się zaczątek placu rekreacyjnego. W ofercie proponujemy też 8 kajaków, 4 rowery, ogniska pod gwiazdami, a w niedalekiej przyszłości przejażdżki konne (w siodle bądź wozem). Wspomnieliśmy, że kwatera dysponuje samodzielną kuchnią (lodówka, Kuchenka gazowa i pozostałe wyposażenie), a więc mogliby Państwo samodzielnie przygotowywać posiłki z produktów zakupionych u nas lub w jednym z trzech pobliskich sklepów spożywczych.Jeśli do nas przyjedziecie, służymy dobrą radą jak ciekawie i miło spędzić czas nad Biebrzą. Gospodarz jest ponadto licencjonowanym przewodnikiem terenowym na Dolinę Biebrzy. Możemy razem zwiedzić ciekawe miejsca, zobaczyć pracę garncarza, kowala, łyżkarza, kołodzieja, bądź też warsztat tkacki gdzie wykonuje się tkaniny dwuosnowowe. Jesteśmy przekonani, że nad Biebrzę warto przyjechać, pooddychać świeżym powietrzem, popływać kajakiem, pospacerować wśród łąk, wypocząć i nabrać sił przed nowymi wyzwaniami w pracy i życiu codziennym.
Odległości do wybranych miejsc:
Ośrodek zdrowia - 500 m
Apteka - 400 m
Kąpielisko - 400 m
Kajaki - na miejscu
Restauracja - 15 km
Las - 2 km
Kościół rzymsko-katolicki - 400 m
Sklepy spożywcze (3) - 400 m - 1,5 km
Poczta - 400 m
Przewodnik terenowy - na miejscu
Domowe obiady - na miejscu
Uwaga! W przypadku chęci zwiedzania bagien: wskazane jest posiadanie gumowego obuwia!!!

Obiekt w bazie od: 2009-05-11

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Wypożyczalnia sprzętu wodnego, Grill, Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Boisko do gry)
  • Dla zmotoryzowanych: Parking/Garaż (Parking, w cenie)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Recepcja: Recepcja 24h
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Łóżeczko dziecięce, Krzesełko do karmienia, Wanienka, Nocnik), Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Piaskownica, Huśtawka, Sala telewizyjna / gier / świetlica)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet