Noclegi Zręcin

Znaleziono obiektów:3

 • Zręcin
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pod Wiatrakami

  agroturystykaKobylany(Zręcin: 6.3km do centrum)  

  Agroturystyka w Beskidzie Niskim, 9 miejsc noclegowych, trzy pokoje do wynajęcia(4-os, 3-os, 2-os), kuchnia, łazienka, balkon. Dom wolnostojący.

  Zobacz ofertę

 2. Agroturystyka

  agroturystykaWrocanka(Zręcin: 5.8km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne położone w malowniczej miejscowości oferuje komfortowe warunki noclegowe.

  Zobacz ofertę

 3. dom "Posejdon" (za cały dom) 140 zł/za dobę/do 3 dni, 120 zł/za dobę/pow.3 dni dom "Koliba" jedno miejsce - 25 zł/dobę dom "Wodnik" (za cały dom) 80 zł/za

  Zobacz ofertę

Zręcin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Zręcinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie