Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Żochy

Znaleziono obiektów:6

  • Żochy
  • i okolica

Filtruj wynik

Żochy i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Żochach

Lista obiektów noclegowych

  1. "Leśna Podkowa"

    agroturystykaBaraniec(Żochy: 9.1km do centrum)  

    Zapraszamy do domku położonego wśród lasów, w urokliwej i maleńkiej wsi nad rzeką Łydynią. Jeżeli szukają i marzą państwo o ciszy i spokoju wśród śpiewu ptak...
  2. Pokoje dla pracownikóww Luberadzu 20 km od Ciechanowa i 25 km od Płońska. 70 miejsc noclegowych w 13 pokojach. Kuchnia, jadalnia, 12 natrysków i toalet.
  3. Idealny dom dla ekip budowlanych realizujących ciechanowskie inwestycje. 17 łóżek, 2 łazienki, kuchnia i aneks kuchenny, kilka minut do centrum, atrakcyjna c...

Żochy i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Żochach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet