• Złocieniec
 • i okolica
 • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Jest to obiekt położony przy drodze nr 20 w Drawsku Pomorskim. Oferujemy pokoje jedno, dwu i trzy osobowe, wyposażone w tv, internet bezprzewodowy, węzeł sanit.
 2. Stanica Wodna

  hotelZłocieniec(0.2km do centrum)  

  cennik po uzgodnieniu telefonicznym 24 miejsca noclegowe, 8 pokoi 1, 2 lub 3osobowych. Wypożyczalnia kajaków. Hotelik położony nad samą rzeką Drawą oferuje
 3. Pałac Siemczyno

  hotelSiemczyno(Złocieniec: 8.7km do centrum)  

  Naszym Gościom oferujemy 40 komfortowo wyposażonych pokoi znajdujących się w zabudowaniach folwarcznych siedemnastowiecznego pałacu. Serdecznie zapraszamy!
 4. Pałac Myśliwski - Hotel Orle

  hotelOrle(Złocieniec: 18.4km do centrum)  

Hotele Złocieniec i okolica

Hotel od 1 do 4 z 4 w Złocieńcu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet