• Żłobnica
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pełna prywatność, dwupokojowe mieszkanie z łazienką ogrzewane klimatycznym kominkiem na zamykanej posesji Zapraszamy.

  Zobacz ofertę

 2. Noclegi Maryla

  kwatera prywatnaBogumiłowice(Żłobnica: 9.9km do centrum)  

  Noclegi pracownicze i nie tylko, w każdym pokoju tv, internet , ogólnodostępna kuchnia, zamykany parking, przystępne ceny!!!

  Zobacz ofertę

 3. Nasz ośrodek znajduje się w malowniczej miejscowości, w pobliżu lasy, zalew i niekończące się ścieżki rowerowe. Na terenie gminy możecie Państwo aktywnie

  Zobacz ofertę

Żłobnica i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Żłobnicy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie