• Zławieś Wielka
 • i okolica

Filtruj wynik

Zławieś Wielka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Złejwsi Wielkiej

Lista obiektów noclegowych

 1. Motel i Restauracja Ostromecka

  pokoje gościnneOstromecko(Zławieś Wielka: 9.0km do centrum)  

  Motel i restauracja w miejscowości Ostromecko, nieopodal Bydgoszczy. Oferujemy 20 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 - osobowych.

  Od 30 PLN za dzień

 2. Dom Jednorodzinny

  kwatera prywatnaZamek Bierzgłowski(Zławieś Wielka: 9.5km do centrum)  

  Do wynajęcia pokój na poddaszu ok. 15 m kw, usytuowany przy łazience, w której znajduje się prysznic, bidet, toaleta, pralka. Pokój wyposażony w łóżko, biurko,

  Od 500 PLN za dzień

Zławieś Wielka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Złejwsi Wielkiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet