Białachowscy Roman i Lucyna Gospodarstwo Agroturystyczne

Agroturystyka w Pacholewie

Pacholewo 8, 64-600 Pacholewo,
woj. wielkopolskie, Polska

Reklama

Willa Borowianka

Miejscowość: Zakopane

 

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Hotel-Camping Malta

  hotel
  Poznań

  90 PLN/os.

  Hotel nad samym jeziorem już od 90zł/os nocleg+śniadanie, parking, wifi, szkolenia, konferencje.

   

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
2 osobowe 30 PLN od osoby
3 osobowe 30 PLN od osoby

Opis

Pacholewo jest położone w pobliżu Puszczy Noteckiej, 35 km od Poznania i 10 km od Obornik Wlkp.
Dla gości samodzielny dom, 4 pokoje, w tym jeden przechodni, 3 łazienki, kuchnia z podstawowym sprzętem oraz aneks kuchenny z telewizorem. W jednym z pokoi znajduje się kominek. Jest możliwość wyżywienia, a także zakupu produktów z gospodarstwa (mleko, jajka, ser).
Inne atrakcje: Głównymi atrakcjami są: grzybobranie w lasach odległych ok. 1 km, bezpośredni kontakt ze zwierzętami, poznawanie ciekawostek przyrodniczych w pobliskich rezerwatach: Buczyna, Śnieżycowy Jar, Promenada, zwiedzanie Izby Pamięci Adama i Franciszka Mieckiewiczów oraz muzeów w Jaraczu, Rogoźnie i zabytków budownictwa drewnianego, wieczorne spotkania przy ognisku i grillu.

Obiekt w bazie od: 2009-02-04

Rozwiń opis Zwiń opis

 • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
 • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
 • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
 • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet