"Chlebowy Dom Pod Lipą"

Agroturystyka w Sycynie

Termin: od do Zapytaj o nocleg

Sprawdź dostępność miejsc w obiekcie:

ONLINE
1
2
0

Informacje o obiekcie

Adres:
"Chlebowy Dom Pod Lipą" Sycyn 4, 64-600 Oborniki,
woj. wielkopolskie, Polska
Strona:
www.sycyn-podlipa.pl
sycyn-podlipa.dobrynocleg.pl/
Facebook:
www.facebook.com/SycynPodLipa/
Do wynajęcia: Zakres cenowy: Cena za: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 50 - 80 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 3-osobowy 40 - 60 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 5-osobowy 32 - 404 PLN osoba 1 Zobacz

Gospodarstwo Agroturystyczne „ Sycyn pod Lipą ” w Sycynie

Gospodarstwo Agroturystyczne Sycyn pod Lipą to miejsce, w którym goście dzięki pasji gospodarzy mogą wrócić do przeszłości. Zgromadzono tu wiele maszyn rolniczych oraz sprzęty z ubiegłych stuleci służące rolnikom do robót gospodarskich w życiu codziennym. Można również zaznajomić się z ich działaniem.

Odtworzono również tradycyjny sposób wypiekania chleba w piecu chlebowym opalanym drewnem. Poznać tu można tajniki powstawania chleba w stylu - od ziarenka, do bochenka - i własnoręcznie wyrobić ciasto chlebowe, które po upieczeniu można zabrać ze sobą do domu. 
W roku 2014 Chleb Sycyński zajął III miejsce w Konkursie „Kulinarne Rarytasy Wielkopolskiej Agroturystyki „ organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. W tym samym roku gospodarstwo przyjęto do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolski. Od roku 2015 gospodarstwo jest członkiem Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych i ma w swoim programie dla szkół, przedszkoli i innych grup zorganizowanych dwa rodzaje warsztatów, jeden to wyżej wspomniany „Od Ziarenka Do Bochenka , drugi to pokazy z życia codziennego z przeszłości przy użyciu dawnych sprzętów i maszyn, z karmieniem zwierząt gospodarskich włącznie. Jedną z atrakcji jest dojenie kozy.

Gospodarstwo Agroturystyczne Sycyn pod Lipą jest więc miejscem, w którym odbywają się ciekawe lekcje historii. Stąd też można wybrać się na piesze wycieczki po rezerwacie przyrody Dołęga, gdzie podziwiać można odmianę skrzypu olbrzymiego (Equisetum telmateia). Okoliczne lasy obfitują w wiele odmian dzikiej zwierzyny ( jelenie, sarny, dziki i lisy), które można spotkać po drodze. Okolica sycyńskich bagien jest siedliskiem wielu rodzajów ptactwa (żurawie, bociany, łabędzie, kaczki, sójki i inne), dzięcioł Teofil ulokował swoją kuźnię, na naszej flagowej lipie. Przy odrobinie szczęścia napotkać można czubatego dudka, a czasem szybującego w przestworzach orła bielika.

Gospodarze życzą miłego pobytu!

Rozwiń opis Zwiń opis

 • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
 • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Udogodnienia Spa/wellness (Jacuzzi), Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Grill, Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego
 • Udogodnienia: Klimatyzacja
 • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
 • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiadokolacja)
 • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Sala zabaw dla dzieci, Plac zabaw dla dzieci, Sala telewizyjna / gier / świetlica)

Pokoje:

 • pokój 2 osobowy (2-osobowy)

  Cena za osobę 50 - 80 PLN

  Dostępne łóżka:
  Pojedyncze (2), Możliwość dostawki
  Wyposażenie:
  biurko/stół, szafa/komoda, radio
  Kuchnia:
  lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, sztućce i naczynia kuchenne
  Opis pokoju:

  Słoneczny pokój 2 osobowy z możliwością dostawki.Cena od 50 zł w dół w zależności od długości pobytu

  Rozwiń opis Zwiń opis

  Pokaż szczegółyUkryj szczegóły

 • Pokój 3 osobowy (3-osobowy)

  Cena za osobę 40 - 60 PLN

  Szczegóły:
  Metraż: (20 m2),
  Dostępne łóżka:
  Pojedyncze (3), Możliwość dostawki
  Wyposażenie:
  biurko/stół, szafa/komoda, radio
  Opis pokoju:

  Piękny słoneczny pokój , łóżka hotelowe , wygodne materace, Do dyspozycji gości tzw przedpokój, miejsce do pogawędek , posiłkow itp , spokojnie pozostali mieszkańcy pokoju mogą wypoczywać, ponieważ jest odrebne miejsce do czynnego wypoczynku. Dla gości dostepna jest także tzw świetlica z stolem ping-pongowym, bilard, piłkarzyki . Mamy w ofercie również spanie na sianie :-)) miejsce na grilowanie i muzykowanie :-)) Cena od 50 zł w dół w zależności od długości pobytu

  Rozwiń opis Zwiń opis

  Pokaż szczegółyUkryj szczegóły

 • pokój czteroosobowy z mozliwością dostawki (5-osobowy)

  Cena za osobę 32 - 404 PLN

  Szczegóły:
  Metraż: (20 m2),
  Dostępne łóżka:
  Pojedyncze (4), Możliwość dostawki
  Wyposażenie:
  biurko/stół, szafa/komoda, radio
  Opis pokoju:

  Dla gości przygotowane są 3 pokoje na piętrze starej glinianej chaty . Możliwość zamówienia śniadań i obiadokolacji. Grill , ognisko, piec chlebowy. Dla gości dostepne dodatkowe pomieszczenia tzw świetlica , z ping-pongiem, bilardem, piłkarzyki, telewizor z grami komputerowymi . Internet we własnym zakresie. Cena od 50 zł w dół w zależności od długości pobytu

  Rozwiń opis Zwiń opis

  Pokaż szczegółyUkryj szczegóły

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie