Stowarzyszenie Agroturystyczne Ziemi Wieruszowskiej-Marian Bury

Agroturystyka w Górach-Parceli

Góry-Parcela 1, 98-420 Sokolniki,
woj. łódzkie, Polska

Informacje o obiekcie

ceny po uzgodnieniu telefonicznym

Gospodarstwo położone w spokojnej, cichej okolicy z czystym powietrzem w pobliżu lasów i stawów z dziką roślinnością i ptactwem wodnym. Wspaniałe miejsce wypoczynku i rekreacji dla osób zmęczonych gwarem miasta, również z małymi dziećmi w sezonie letnim i w weekendy. Do dyspozycji gości wiejski dom, a w nim dwa pokoje dla sześciu osób, łazienka i w pełni wyposażona kuchnia. W pobliżu domu urządzone miejsce do wypoczynku, na ognisko. Obok zagrody staw z rybami. Miłym wypełnieniem czasu są wycieczki piesze i rowerowe po bliższej i dalszej atrakcyjnej krajobrazowo okolicy.

Obiekt w bazie od: 2009-04-29

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet