• Zieluń
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje Gościnne

  agroturystykaGutowo(Zieluń: 14.7km do centrum)  

  Pokoje z łazienkami od 25 zł, tel. 734 731 926. Kuchnia z wyposażeniem. Gutowo 41, 87-321 Bartniczka

  14 miejsc noclegowych, parking, wyposażona kuchnia, pokoje z TV i łazienkami, grill, ognisko. Miejscowość leży przy trasie 544 pomiędzy Brodnicą a Lidzbarkiem.

  Zobacz ofertę

 2. Welski Health&Happines Center to nowoczesny, obiekt, położony w cudownym rejonie południowo-zachodnich wrót „Mazur”.

  Zobacz ofertę

 3. Ośrodek Wczasowy Danusia położony jest w Lidzbarku Welskim, na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego, w lesie, nad Jeziorem Lidzbarskim. Ośrodek Wczasowy...

  Zobacz ofertę

 4. Agroturystyka, Mazury, nad rzeką Wel, pole namiotowe z pełnym zapleczem, przystań kajakowa, tanie noclegi w 3 pokojach, mile widziane grupy zorganizowane.

  Zobacz ofertę

 5. Pole Namiotowe

  pole namiotoweCibórz(Zieluń: 8.9km do centrum)  

  pole namiotowe z zapleczem sanitarnym nad brzegiem rzeki Wel, w m. Cibórz, Lidzbark Welski, spływy kajakowe, pokoje gościnne, Mazury, Jez. Lidzbarskie

  Zobacz ofertę

 6. Zielone Wzgórze to doskonałe miejsce do odpoczynku w długiej trasie jak i wypoczynku na łonie natury...

  Zobacz ofertę

Zieluń i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Zieluniu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie