Dom Do Wynajęcia

Dom do wynajęcia w Obrazowie

Obrazów , 27-641 Obrazów,
woj. świętokrzyskie, Polska

Reklama

Domki Letniskowe Jarek

Miejscowość: Rowy

REZERWACJE 2019 - TANIE POKOJE I DOMKI BLISKO PLAŻY,LASU.TEREN OGRODZONY,PLAC ZABAW. TEL.506-197-201

Cena od: 100PLN całość

 

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Dom do wynajęcia 6-osobowy 240 PLN całość 1 Zobacz

Opis

Dom do wynajęcia na wsi, w spokojnej okolicy Sandomierza - dobry dojazd 5 km. Przestrzeń, cisza, świetna baza wypadowa nie tylko do Sandomierza, ale i w inne warte odwiedzenia obiekty na naszym terenie. Dobre miejsce by choć na chwilę uciec od miejskiego zgiełku i zatrzymać pędzący czas.
Dom parterowy, do dyspozycji wspólna wyposażona kuchnia, łazienka, parking przed oknami. Do dyspozycji 2 pokoje każdy max 3 osobowy. O szczególne warunki pobytu prosimy pytać przed rezerwacją.

Obiekt w bazie od: 2012-06-11

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 16:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna), Miejsce na ognisko
  • Dla zmotoryzowanych: Parking/Garaż (Parking, w cenie)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet