Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Żelkowo

Znaleziono obiektów:13 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

 • Żelkowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Żelkowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 13 z 13 w Żelkowie

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka "Pod Dębem"

  agroturystykaKępno(Żelkowo: 7.4km do centrum)  

  Witam, mam do zaoferowania Państwu wypoczynek w malowniczej okolicy pełnej zieleni z dala od miejskiego szumu, dzięki czemu zawdzięczamy spokój i ciszę.
 2. "Dom Pod Jesionem"

  pokoje gościnneStojcino(Żelkowo: 4.5km do centrum)  

  Domy wtopione w duży ogród, otoczony Parkiem Słowińskim, pięknie wyremontowane i urządzone w tradycyjnym stylu, posiadją 2 pokoje i 6 apartamentów dla gości.
 3. Super miejsce dla rodzin z dziećmi, plażowiczów, aktywnych piechurów i rowerzystów. Mamy morze z wydmami, jezioro z rybami i rzekę z kajakami:) Zapraszamy:)
 4. Dom Do Wynajęcia

  dom do wynajęciaRetowo(Żelkowo: 7.2km do centrum)  

  apartamenty, wypoczynek, agroturystyka, morze jezioro, cisza spokój na uboczu, pokoje , plac zabaw ,
 5. Chcemy przedstawić Państwu zalety naszego apartamentu i okolic, które są wyjątkowo czyste i spokojne. Już Jan z Czarnolasu powiedział: ”Wsi spokojna, wsi...
 6. Pod Rowokołem

  agroturystykaGardna Wielka(Żelkowo: 5.6km do centrum)  

  Gospodarstwo Agroturystyczne z końmi w Słowińskim Parku Narodowym, w pobliżu morza. Obiekt całoroczny. Piękne szlaki rowerowe i piesze.
 7. Witaj Serdecznie zapraszamy do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Gardnie Wielkiej, które jest otwarte od 01.07.2011 do 31.08.2011 w godzinach od 07.00 do
 8. Położony nad brzegiem jeziora Gardno na granicy Słowińskiego Parku Narodowego umożliwia uprawianie turystyki i sportów wodnych (kajakarstwo i żeglarstwo) oraz

Żelkowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 13 z 13 w Żelkowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet