Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Żelimucha

Znaleziono obiektów:4

 • Żelimucha
 • i okolica

Filtruj wynik

Żelimucha i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Żelimusze

Lista obiektów noclegowych

 1. Prowadzimy gospodarstwo agroturystyczne od 1999 roku. Zapewniamy gościom świetną lokalizację i przyjemny wypoczynek. Serdecznie zapraszamy!!!
 2. Pałac w Nosowie

  zamek, pałac, dworekNosowo(Żelimucha: 4.8km do centrum)  

  Pałac w Nosowie zlokalizowany jest przy trasie Nr 6 (Szczecin-Gdańsk) między Karlinem i Koszalinem na terenie 16-hektarowego parku. Jest to xix-wieczny,
 3. Hostel Przystań

  hostelRościno(Żelimucha: 8.9km do centrum)  

  Hostel Przystań położony w malowniczej wsi Rościno zaprasza wędkarzy, kajakarzy i nie tylko do skorzystania z noclegów oddalonych 100 m od rzeki Parsęta.
 4. Noclegi

  kwatera prywatnaParsowo(Żelimucha: 9.5km do centrum)  

Żelimucha i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Żelimusze

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet