Agroturystyka Krystyna i Czesław Kocot

Agroturystyka w Rudniku Wielkim

Rudnik Wielki, ul. Sosnowa 40, 42-260 Kamienica Polska,
woj. śląskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 25 PLN - 35 PLN od osoby
2 osobowe 25 PLN - 35 PLN od osoby
3 osobowe 25 PLN - 35 PLN od osoby
4 osobowe 25 PLN - 35 PLN od osoby

Zapraszamy Państwa na pokoje wypoczynkowe na wsi. Proponujemy Państwu atrakcyjny wypoczynek w otoczeniu pól i lasów.Wysoki standard naszych usług jest gwarantowany już od ponad 8 lat. Dowodem tego są przyznane gospodarzom domu dyplomy i puchary oraz zdobyty przez Gospodynię domu certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie "Agroturystyki i usług towarzyszących".

Obiekt w bazie od: 2009-03-31

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Siłownia / fitness)
  • Internet: Internet

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet