Pokoje Gościnne

Pokoje gościnne w Wejherowie

ul. 12 Marca 210B, 84-200 Wejherowo,
woj. pomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 25 - 40 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 3-osobowy 25 - 40 PLN osoba 2 Zobacz
Pokój studio 5-osobowy 25 - 40 PLN osoba 1 Zobacz

Nasze pokoje znajdują się w spokojnym miejscu - starego miasta Wejherowa. Posiadamy 5 pokoi - 2,3,4,i 5 osobowych , wszystkie pokoje z łazienkami i dostępem do kuchni , pokój 5 osobowy posiada aneks kuchenny, dostęp do internetu bezpłatny.Za domem bezpłatne miejsca parkingowe.Restauracje kawiarnie , sklepy w bliskiej odległości . Wejherowo jest pięknym starym miasteczkiem z wieloma atrakcjami turystycznymi , na szczególną uwagę zasługuje Kalwaria Wejherowska, stare kościoły, rynek , piękny stary park itd. Zapraszamy .

Obiekt w bazie od: 2012-06-28

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Internet: Internet
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet