Pensjonat Zdunowice

Znaleziono obiektów:2

 • Zdunowice
 • i okolica
 • Pensjonat

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. "Siedlisko"

  pensjonatKłodno(Zdunowice: 4.0km do centrum)  

  Siedlisko Kłodno to piękne i malownicze miejsce oddalone zaledwie 1h od Gdańska, na Kaszubach. Każda nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie tu odpoczynek.

  Zobacz ofertę

 2. Chata Baryła

  pensjonatZdunowice(0.0km do centrum)  

Pensjonaty Zdunowice i okolica

Pensjonat od 1 do 2 z 2 w Zdunowicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie