Pensjonat Agroturystyczny Za Złotą Bramą

Agroturystyka w Liskach

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 55 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
2 osobowe 30 PLN - 45 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
3 osobowe 30 PLN - 45 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
4 osobowe 30 PLN - 45 PLN od osoby Zapytaj o nocleg

Nasze gospodarstwo położone jest przy trasie Ełk-Giżycko, we wsi Liski przylegającej do jeziora Garbaś o wodzie I-szej klasy czystości (dopóki turysty nie zmącą), objętego strefą wolną od sportów motorowodnych, ze świetnym miejscem do kąpieli i trawiastą plażą. Dojście do jeziora wymaga niewielkiego spacerku przez wieś (ok. 800m) wygodną, asfaltową, wiejską drogą. Samo gospodarstwo sąsiaduje z atrakcyjnym widokowo lasem, gwarantującym piękne pejzaże o każdej porze dnia ze szczególnym wskazaniem na wieczór. W okolicy, przy niewielkim wykorzystaniu rowerów zwiedzić warto także punkty widokowe i przemierzyć szlaki turystyczne
Dla szczególnie zawziętych rowerzystów dostępne będą także atrakcje Giżycka (33 km), Ełku (18 km) i Orzysza (25 km)
W odległości 13 km (w Stradunach) organizowane są spływy kajakowe, a w Malinówce (11 km), nad jeziorem Łaśmiady mieści się wypożyczalnia sprzętu wodnego.
W Gorle (ok. 5 km) oraz w Stradunach (j.w.) można pojeĽdzić na koniach

Obiekt w bazie od: 2009-04-01

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Miejsce na ognisko, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Grill
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Siłownia / fitness)
  • Internet: Internet
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet