Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Informacje o obiekcie

Adres:
Ośrodek Wypoczynkowy Gryf-Inko ul. Wczasowa 1, 72-415 Międzywodzie,
woj. zachodniopomorskie, Polska

Obiekt w bazie od: 2009-05-08

Położenie ośrodka sprawia, że stanowi on idealne miejsce wypadowe do wędrówek pieszych i rowerowych w kierunku Dziwnowa, Wolina lub Międzyzdrojów. Turyści mogą chodzić malowniczymi dróżkami leśnymi, plażą oraz specjalnymi ścieżkami rowerowymi. Krótki spacer brzegiem morza, lasem, czy główną drogą pozwala na dojście do centrum Międzywodzia, gdzie znajduje się przystań żeglarska, jak również wiele smacznych restauracji, sklepów i cukiernii. W mieście znajdziecie także kościół a w lato zapraszamy do wesołego miasteczka, małego kina oraz parku piratów.

Zapraszamy do ośrodka wypoczynkowego "Gryf-inko", położonego w lesie sosnowym, zaledwie 150 m od plaży. Tu z dala od zgiełku centrum miasteczka, odnajdą Państwo ciszę i spokój. Mamy zróżnicowaną ofertę. Proponujemy wypoczynek w pensjonacie, drewnianych domkach jak również Willi "DiJa".

Duży, ogrodzony wraz z parkingiem i placem zabaw teren ośrodka, sprawia, że naszymi gośćmi są najczęściej rodziny z dziećmi, osoby starsze jak i pary. Możliwy jest również pobyt z Państwa czworonożnymi przyjaciółmi.

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Boisko do gry)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie