Noclegi Zbożenna

Znaleziono obiektów:4

 • Zbożenna
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Zapraszamy do Dworu Zbożenna na szkolenia, bankiety, konferencje, imprezę okolicznościową oraz noclegi. Na miejscu restauracja, sala konferencyjna.

  Zobacz ofertę

 2. Motel Sielanka

  motelZbożenna(1.2km do centrum)  

  Przysucha położona jest przy drodze krajowej nr 44 (Lublin – Piotrków Trybunalski, na linii kolejowej Radom – Tomaszów Mazowiecki, w odległości 36 km na zachód

  Zobacz ofertę

 3. Złoty Karpik

  agroturystykaJanów(Zbożenna: 6.2km do centrum)  

  Gospodarstwo położone jest nad rzeką Radomką, niezwykle malowniczo, w pobliżu lasu bogatego w runo leśne. Teren falisty, na skraju kompleksu lasów

  Zobacz ofertę

 4. Domek

  dom letniskowyNiska Jabłonica(Zbożenna: 7.9km do centrum)  

Zbożenna i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Zbożennej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie