Noclegi Dla Firm

Noclegi pracownicze w Chojnicach

ul. Dębowa 5, 89-600 Chojnice,
woj. pomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Oferujemy noclegi dla grup pracowniczych na dłuższy okres czasu w pokojach 1, 2, 3-osobowych z łazienkami w cenie od 35 PLN/osoba.

Do dyspozycji gości: bezprzewodowy internet (Wi-Fi), aneks kuchenny, kuchnia z pełnym wyposażeniem.

W cenie pokoju wliczony jest parking. Każdy pokój wyposażony jest w TV, czajnik bezprzewodowy. Obiekt oddalony jest 800 m od Szpitala Specjalistycznego im. J.K. Łukowicza w Chojnicach. W pobliżu znajduje się stacja paliw. Obiekt położony przy drodze na Bytów.

Obiekt w bazie od: 2014-01-30

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Recepcja: Recepcja 24h
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet